Фото Кадук Алла
З Новим роком!
Кадук Алла - понеділок 30 грудня 2013 09:56
 

Добігають до кінця останні дні старого року... Всі ми поспішаємо виконати ті доручення, які ще не виконали, закінчити ті справи, які ще не закінчили, сказати ті слова, які ще не сказали... Приємна передноворічна метушня у виборі подарунків рідним і близьким об’єднує усіх нас, робить неймовірно схожими одне на одного...

Високоповажні слухачі Школи кадрового резерву!

Щиро віншуємо усіх вас та ваші родини з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Ці світлі й радісні свята об’єднують у собі і дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє. Зустрічаючи Новий рік під кришталевий дзвін келихів, побажаймо одне одному Надії, Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої держави. Подаруймо найдорожче, найцінніше, що ми маємо, – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким. Нехай Новий – 2014 – рік відкриє нові, ще невідомі горизонти у вашому житті і наповнить його безліччю дивовижних сюрпризів! Нехай увесь наступний рік у ваших оселях панують душевний спокій, затишок та іскриста радість! Нехай навколо будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає!

Нехай Новий – 2014 – рік та світла Різдвяна зоря принесуть у Ваші домівки міцне козацьке здоров’я, веселий настрій, щастя, гучну радісну щедрівку та коляду.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

Божого Вам благословення!

 

З повагою, адміністрація Школи